Akü Satışı ve Değişimi

Akü-satışı-ve-değişimi-4

Araç aküsü ne zaman değiştirilmelidir?

Günümüzde çoğu otomobilin tek bir bakım gerektirmeyen 12 voltluk asit aküsü var. Araç aküsü şarj edilebilir. Şarjını, park halindeyken araç sistemlerine güç sağlamak ve çalıştırmak istediğinizde motoru çalıştırmak için kullanır.

Zamanla pil, şarj tutma kapasitesini veya yeteneğini kaybeder. Bir gün zayıf bir akü arabanızı çalıştıramaz. Bu genellikle hava soğuduğunda gerçekleşir. Batarya motoru deviremeyecek kadar zayıf olduğunda, aracın çalıştırılması için takviye edilmesi gerekecektir, daha fazlasını aşağıda okuyun. Bu durumdan kaçınmak için pil, kapasitesi kritik düzeye düşmeden değiştirilmelidir.

Ortalama olarak, bir araba aküsü 5 ila 7 yıl sürer. Araç günlük olarak kullanılıyorsa ve akü tam şarjlı tutulursa akü daha uzun sürer. Araç uzun süre park edildiğinde akü daha çabuk bozulur. Akü satışı ve değişimi bu dönemde düşünülmelidir.

Akü-satışı-ve-değişimi-3

Akü kapasitesinin düştüğünü nasıl anlarsınız?

Akü zayıf olduğunda, arabanızı çalıştırırken motorun normalden daha yavaş döndüğünü ve gösterge ışıklarının titrediğini veya söndüğünü fark edebilirsiniz. Bu, sürüşten sonra akü tamamen şarj edilmiş olsa bile olur. Başka bir işaret, motor kapatıldıktan sonra elektrikli camlarınızı çalıştırdığınızda, camların motorun çalıştığı zamana göre çok daha yavaş hareket etmesidir. Bazen, motor rölantideyken ışıkların söndüğünü, ancak motor devri yapıldığında tekrar parlaklaştığını da fark edebilirsiniz. Akü terminallerindeki ve kablolardaki aşırı korozyonu ayrıca akünün zayıfladığını gösterir. Bu durumda Akü Değişimi doğru karar olacaktır.

İNCİ AKÜ Yetkili Bayisiyiz

Akü satışı hizmetini İNCİ AKÜ Yetkili Bayisi olarak devam etmekteyiz. Dilerseniz diğer tüm marka model aküler içinde destek olabilir Akü değişimi konusunda uzman personelimiz ile yardımcı olmaya hazırız. Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Akü-satışı-ve-değişimi-6

Akü Satışı değişimi Servisi, İnci Akü Servisi, Yerinde Akü Değişimi, Adreste Akü değişimi, Akü Servisi, İnci Akü, Akü Fiyatları, Ucuz Akü, Akü Değiştirme,Akü satışı ve değişimi,

Akü Satışı değişimi Servisi, İnci Akü Servisi, Yerinde Akü Değişimi, Adreste Akü değişimi, Akü Servisi, İnci Akü, Akü Fiyatları, Ucuz Akü, Akü Değiştirme,Akü satışı ve değişimi

TOP