Jant Düzeltme

jant-tamiri-1

Hasarlı Jant ne gibi sorunlara yol açar ?

Aracınızı sürerken kaldırıma çarpma, lastiğin sürtünmesi, yolun çökmesi gibi faktörlerin neden olduğu jant hasarlarının farkında mısınız?

Belki de aracınızın tekerleklerinde çarpıklık, eğilme gibi herhangi bir hasarın farkında bile değilsinizdir.

Bu jantlar demir, çelik veya alüminyum alaşımlı olabilir, bu hasarlar titreşim, sağa veya sola sapmalar gibi çeşitli sorunlara neden olabilir ve aracınızın fren gücünde, çekiş gücünde ve aracınızın tahrik hattında diğer hasarlarda performans düşüşüne neden olabilir.

Yuvarlak olmayan bir Jant, aracınızın güvenliğini etkileyebilir. Darbe almış ve eğilmiş bir Jant, sürüşünüzün yumuşaklığını bozacak ve düzensiz lastik aşınmasına neden olacaktır. Ayrıca hizalama sorunlarına neden olabilir ve hatta yakıt ekonomisini azaltabilir.

Jant Tamiri konusunda mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için doğru deneyim ve ekipmana sahibiz. Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımız ile jantlarınızdaki sorunlar tespit edilerek ortadan kaldırılır. Bizi arayın !..

Jant Onarımı için neler yapılabilir ?

jant düzeltme

jant düzeltme

ST Oto Lastik'te aşağıdaki jant onarımı hizmetlerini sunulmaktadır:

  1. Bükülmüş Jant Tamiri
  2. Bordür Hasar Onarımı
  3. Korozyon Onarımı
  4. Çizilmiş Jantlar
  5. Çatlak Jantlar
  6. Değiştirme Hizmetleri

Teknolojimiz, her stilde 26 ”çapa kadar jantları düzeltmemize olanak tanır. Jant muhafazaları tekniği, en zor jantları, hatta orta virajları bile fabrika spesifikasyonlarını karşılamak için düzeltmek için ısı, hidrolik basınç, kadran göstergeleri ve beceriyi kullanır.  Genellikle jantlar aynı gün tamir edilip araca takılmaktadır.

Pas ve döküntü birikmesi, jant tamiri ve yenileme hizmetleri almak için nedenlerdir. Bazen kir ve pasın altındaki çatlak ve kusurların farkında bile olmayabilirsiniz. Jant onarım ve yenileme uzmanlarımızdan birinin, gerekli tekerlek ve jant onarımlarını daha iyi anlamak için seyahat sırasında oluşan hasarı daha yakından incelemesi güvenliğiniz için doğru bir seçim olacaktır.

jant-düzeltme

Jant Tamiri, Jant Onarımı, Çatlak Jant Onarımı, Çatlak Jant Tamiri, Yamuk Jant düzeltme, İstanbul Jant tamiri, Kırık Jant Onarımı, Kırık Jant Tamiri, Kırık Jant ,

Jant Tamiri, Jant Onarımı, Çatlak Jant Onarımı, Çatlak Jant Tamiri, Yamuk Jant düzeltme, İstanbul Jant tamiri, Kırık Jant Onarımı, Kırık Jant Tamiri, Kırık Jant ,

TOP