Lastik Tamiri & Onarımı

lastik-tamiri-2

Sadece bakımlı lastikler sorun çıkarmaz..

Lastiklerinizi doğru şekilde incelemek ve inmiş veya patlamış bir lastiği onarmak için uzman yardımı almanız önemlidir.

Doğru lastik dönüşü ve dengeleme ve tekerlek hizalama sadece lastiklerinizin ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda günlük işe gidip gelirken stresi de ortadan kaldırabilir. Aracınız belirli hızlarda titriyorsa veya bir tarafa çekmeye devam ederse, lastiklerinizin ve hizalamanın tam bir incelemesi, lastik tamiri, lastik onarımı için bizi arayın.

ST Oto Lastik'te lastik tamiri onarım hizmetleri şunları içerir:

  • Şişirme basıncı kaybının nedenini ve tamir edilip edilemeyeceğini belirlemek için lastiğin sökülmesi ve incelenmesi
  • Düz lastik onarımı
  • Fabrika standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen onarımlar
  • Onarım için uygunsa, lastiğin içinden uygun şekilde tıkanma ve yama yapma
  • Lastik ve jant düzeneğinin yeniden dengelenmesi
  • Lastik basıncı izleme sisteminin yeniden etkinleştirilmesi (varsa)

Lastiğimin düzgün şekilde onarılması neden önemlidir?

Sürekli hava kaybına uğrayan veya patlayan bir lastikle sürüyorsanız, derhal kontrol ettirmek güvenliğiniz için çok önemlidir. Bir servis profesyoneli, tamir edilip edilemeyeceğini veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirlemek için lastiğin içini ve dışını incelemelidir. Düz lastik onarım hizmetleri şu konularda yardımcı olabilir:

  • Lastik sırtındaki delikleri uygun şekilde onarın
  • Daha fazla lastik hasarını önleyin
  • Lastik hava basıncını üreticinin önerdiği seviyelerde tutun

Lastiklerimi ne sıklıkla kontrol etmeliyim?

Lastiklerinizi düzenli olarak (ayda en az bir kez) aşırı veya düzensiz sırt aşınması, sıyrıklar, takılmalar, kesikler, çıkıntılar, çatlaklar, darbe hasarı, delinmeler, taşlar veya sırtta gömülü diğer kalıntılar veya diğer hasarlar açısından incelemelisiniz. Bu koşullardan herhangi biri mevcutsa veya sürekli basınç kaybı yaşıyorsanız, lastik sökülmeli ve içeride hasar olup olmadığı ve onarım yapılıp yapılamayacağının belirlenmesi için incelenmelidir.

lastik-tamiri-3

Lastik Tamiri, Lastik onarımı, oto lastik onarımı, oto lastik, continental lastik, lassa lastik, michelin lastik, pirelli lastik, lastik değişimi, oto lastikçi, Lastikçi,

Lastik Tamiri, Lastik onarımı, oto lastik onarımı, oto lastik, continental lastik, lassa lastik, michelin lastik, pirelli lastik, lastik değişimi, oto lastikçi, Lastikçi,

TOP