Cumhuriyet Rot Balans Servisi

Cumhuriyet Rot Balans Servisi

Cumhuriyet Rot Balans Servisi  Rot Balans ayarları yapılmış bir araç dengeli bir sürüşün anahtarıdır. Dengenin mutlu bir yaşamın anahtarı olduğunu söylüyorlar ve lastikleriniz konuşabilseydi, kesinlikle aynı fikirde olacaklardır. Doğru şekilde dengelenmiş tekerlekler sadece düzgün sürüş yapmanızı sağlamaz; ayrıca gürültüyü, titreşimi ve erken diş aşınmasını azaltırlar. Dengesiz lastiklerinizin olduğunu hissederseniz veya yol tutuşunuz bozulursa, durun ve tekerlek dengenizi kontrol etmemize izin verin. Rot Balans Servisi

Cumhuriyet bölgesinde Rot Servisi bünyesinde, Rot Ayarı, Rot Başı Değişimi, Rot Kolu Değişimi, Rot Körüğü Değişimi yapılmaktadır. Ayrıca Balans Servisi bünyesinde de Bilgisayarlı Balans Servisi hizmeti vermekteyiz.

Dilerseniz bu hizmetlerimizden VIP Oto Servis Hizmeti kapsamında yararlanabilirsiniz.

Neden Balans Ayarı Yaptırmalısınız ?

Kusursuz bir montajda, hava lastik boyunca eşit olacak ve tekerlek şekli mükemmel şekilde yuvarlak olacaktır. Ancak, lastikler ve jantlar neredeyse hiçbir zaman mükemmel değildir. Aslında bazı lastik üreticileri, bir lastiğin en hafif kısmını işaretler, böylece sürücüler onu tekerleğin en ağır kısmıyla kolayca eşleştirebilirler. Hem zaman hem de normal lastik ve jant kullanımı da, lastik ve jant düzeneğinin ağırlık dağılımına kademeli olarak dengesizlik ekleyecektir. Bir tertibat içindeki en küçük ağırlık farkı, büyük miktarda hasara ve rahatsızlığa neden olabilir.

Bilgisayarlı bir tekerlek dengeleme hizmeti (Bilgisayarlı Rot Balans Servisi) , arabanızın tekerleklerinin dengesini fabrika spesifikasyonlarına döndürecektir.  Cumhuriyet bölgesinde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Rot başlarını değiştirmeyi ne zaman düşünmelisiniz?

Tıkanma sesleri, yumuşak direksiyon eksikliği. Dönüş sırasında süspansiyondan kaynaklanan gürültü veya direksiyon simidini çevirdiğinizde bağlanma, rot ucu kusurlarından kaynaklanıyor olabilir. Direksiyon kremayeri veya hidrolik direksiyon yardım sorunları da bu sorunları açıklayabilir. Bu durumlarda Rot ayarı yaptırmanız gerekir.

Rot ayarı sorunu ile sürmek güvenli midir?

Hayır. Bağlantı çubuğu uçları, direksiyon sistemindeki kritik bir mekanik bağlantıdır. Aşınma, gevşeklik veya takılma gibi bilinen bir sorun varsa, bağlantı çubuğunun ani ve öngörülemeyen kırılma olasılığı kalır ve bu da direksiyon kontrolünün kaybına neden olur. Sonuç olarak, bağlantı çubuğu uçlarında bilinen bir eksiklik varsa, arabayı sürmek güvenli değildir. Bağlantı çubuğu uçları her zaman bakım programına göre incelenmelidir. Cumhuriyet mahallesi bölgesinde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Oto Lastik

Cumhuriyet Lastik Servisi, Rot Servisi, Oto Servis Hizmetleri, Bilgisayarlı Balans servisi, Cumhuriyet Rot kolu değişimi, Cumhuriyet Rot başı değişimi, rot körük değişimi.

Cumhuriyet Lastik Servisi, Rot Servisi, Oto Servis Hizmetleri, Bilgisayarlı Balans servisi, Cumhuriyet Rot kolu değişimi, Cumhuriyet Rot başı değişimi, rot körük değişimi.

TOP